Betnis Üyelik

Betnis Üyelik
Betnis Üyelik

Betnis üyelik işlemini, 18 yaşlarında ya da üstünde hepimiz yapabilir. Türkiye ip adreslerini kullanmanız mühim değildir. Türk kimliklerini kullanmanız mühim değildir. Türkiye pazarını açık bir sitedir. Bir Türk vatandaşı olarak istemeniz durumunda, arzu etmeniz durumunda kendi inisiyatifiniz ile beraber, betnis sitesi üstünde kendinize ilişkin bir hesap açabilirsiniz. Bu mevzuda herhangi bir engelleme, Türkiye açısından herhangi bir sınırlama yoktur.

Betnis Sitesine Git

Betnis Nasıl Üye Olacağım?

Siz yalnız siteyi inceleyin ve üye olmak isteyip istemediğinize karar verin. Bundan sonrasında betnis nasıl üye olacağım? Sorusunun karşılığında 5 dakika ayırmak suretiyle yapacağınız işlemler bulunmaktadır. Betnis giriş işlemini gerçekleştirin, ana sayfayı açın. Adres mevzusunda kullanmanız ihtiyaç duyulan adres, 169betnis olacaktır. Sayfayı açtığınızda sağ üst köşeye bakar iseniz, üye ol yazılı bir buton, bir bölüm görmüş olacaksınız. Seçim işlemini yapacaksınız. Aynı isim ile hazırlanmış üyelik müracaat formu karşınıza çıkacaktır. Buraya bakmış olduğunuzda, kişisel bilgiler bölümünde cinsiyet adınız, ikinci adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, ülke, telefon, kent, adres bilgileriniz şeklinde bilgilerin talep edildiğini görürsünüz. Hesap detayları kısmına bakmış olduğunuzda, elektronik posta adresinin talep edildiğini, para birimi seçmeniz icap ettiğini ifade edildiğini görmüş olacaksınız. Hesap detayları bölümünde, betnis giriş işlemleri için kullanıcı adı ve gizyazı bilgisi meydana getireceksiniz. Tüm alanları doldurduktan sonrasında, onayla kısmına geçeceksiniz. Bilgilerin doğru bulunduğunu teyit edeceksiniz. Tüm kaide ve şartları okuduğunuzu, kabul ettiğinizi ifade edip, işaretleme işlemini yapacaksınız. Bu kadar basittir.

Betnis Mobil Üyelik

Yalnız dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlardan, durağan(durgun) ortamlardan üyelik işlemini gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Betnis mobil üyelik işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Bir cep telefonu ya da bir tablet sahibi iseniz, web bağlantısında sorun bulunmuyor ise, derhal siteyi açabilir, mobil üyelik işlemini, yukarıda bahsedilen üyelik müracaat formunu doldurmak suretiyle meydana getirebilirsiniz.

Betnis Üyelikte Ücret Ve Belge Talepleri

Betnis üyelik işlemini gerçekleştirmek mevzusunda belirli kurallar bulunmaktadır. Bu kurallardan bir tanesi de, betnis üyelikte ücret ve belge talepleri olacaktır. Üye olmak için ücret ödemeyeceksiniz. Kendinize ilişkin hesap açmak için ücret ödemeyeceksiniz. Parasız üyelik işlemini gerçekleştireceksiniz. Yalnız site hizmetlerini almak, bahis yapmak, oyun oynamak istiyor iseniz, hesabınıza parayı yatıracaksınız. Yatırdığınız paranın tamamını istediğiniz online hizmette değerlendirebilirsiniz. Bunun ile beraber, üye olmak için herhangi bir halde, herhangi bir başlık altında belge göndermenize gerek kalmamıştır. Üyelik müracaat formundaki onayla bölümünü işaretlemiş olmanız, site tarafınca kafi kabul edilmektedir. Buna istinaden belge talep edilmeyecektir.