Betnis Ortaklık

Betnis Ortaklık

Betnis ortaklık ile sitenin duyurulmasına katkı sağlandığı benzer biçimde kazanç da elde edilmektedir. Bilhassa Betnis ile ortaklık oluşturmak isteyenler çeşitli platformda sitenin tanıtılmasında görevlidir. Bu sayede daha çok bahis severe ulaşmaktadır. Bununla birlikte Betnis’in elde etmiş olduğu avantajlarda da yararlanmak mümkün olur. Çuraçao hükümeti lisansı ile uzun senelerdir hizmet verilmektedir. Bu sebeple hem Türkiye’de hem de yurt haricinde site tarafınca ortaklık vardır. Ortaklık kurarak Betnis’in kazancına da ortak olunması da mümkündür. Dünya genelinde milyonlarca kişinin yer almış olduğu site oldukça popülerdir.

Betnis Sitesine Git

Siteye ortaklık oluşturmak isteyenlerce, ana sayfada yönlendirme almak mümkündür. Bu kısımdan ortaklık ile ilgili bilgiler paylaşılmaktadır. Parasal olarak hem de site içinde ayrıcalıklara haiz olmak isteyenlerin düşünmesi ihtiyaç duyulan bir alternatiftir. Ortaklık programı kapsamında firmanın reklamının yapılması benzer biçimde çeşitli görevler alınır. Bunlar yapıldıkça şirket büyür ve tanınır. Sonunda ise ortaklara kazanç sağlamaya adım atar.

Betnis Ortaklık Seçenekleri

Betnis ile ortak olmak isteyenlerin belirlemesi ihtiyaç duyulan bazı unsurlar vardır. Bu tarz şeyleri şu şekilde ele almak mümkündür.

  • Tıklama başına ödeme alma seçeneği sunulmuştur. Bu seçenek çerçevesinde siteye ya da değişik platformlara konulmuş olan reklamlara tıklama başına ücret ödeme alırsınız. Ortaklık kuran bu tıklamalar sonunda kazanç elde eder.
  • Satış başına ödeme de bir öteki paket olarak ifade edersiniz. Bu kapsamda ise Betnis’e meydana getirilen yönlendirme sonucunda üyelik var ise geçerlidir. Üyelik ve benzeri satın alım işlemlerinde ortağa para kazanabilirsiniz.
  • Üyelik başına ödemede ise reklamlara tıklandığında üye olunduğunda geçerlidir. En yaygın ortaklık şeklinin bu olduğu bilinmektedir. Yurt haricinde ve vatanımızda de bu tür ortaklık daha fazlaca tercih edebilirsiniz.

Betnis’in ortaklık programı hakkında detaylar site an sayfasında yer almıştır. Oyuncular tarafınca ek olarak detaylı informasyon canlı destek ve eposta ile de alabilirsiniz.

Betnis ile Ortaklık Iyi mi Yaparsınız?

Betnis ortaklık yapmak isteyenlerce değişik seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler kapsamında ortaklık olunması mümkündür. Ortaklık seçenekleri kapsamında değişik kazanç tutarları elde edersiniz. Bu avantajları almak isteyenlerin izlemesi ihtiyaç duyulan adımlar vardır. Böylelikle canlı destek tarafında daha detayı informasyon alırsınız. Ek olarak site ana sayfasında bulunan ortaklık sayfasında da bilgiler yer alır. Ortaklık isteyenler, bu protokollere siteden ulaşabilir. Ortaklık kısmına girerek, ortaklığı derhal başlatmak mümkündür. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkesi içinde aranılan tüm bilgilere ulaşmak mümkündür. Ortaklığın derhal başlatılması için ilgili destek epostasına mail atılmalıdır. Sonraki adımlar Betnis tarafınca ortaklara açıklanmaktadır. Değişik ortaklık seçenekleri ile kazanç sağlamak bu şekilde oldukça kolaydır.