Betnis Güvenilir mi ?

Betnis Güvenilir Mi ?
Betnis Güvenilir Mi ?

Betnis güvenilir mi? Benzer biçimde bir sual gündeme getirdiğinizde, değişik kriterler ile beraber itimat anlayışının tesis edildiğini görebilirsiniz. Siteyi güvenilir meydana getiren özellikler hakkında yazı muhteviyatında elde edilmiş ve doğru olan detayları sizler ile paylaşacağız.

Betnis Sitesine Git

Betnis Lisanslı mı?

Güvenilir mi? Sorusunun karşılığını alabileceğiniz ilk bölüm, betnis lisanslı mı? Sorusu olacaktır. Bakıldığında betnis sitesinin, Total Gaming Solutions B.V şirketi tarafınca, Hollanda Antilleri üstünde kurulduğunu görmüş olacaksınız. Hollanda Antilleri tarafınca resmi anlamda onaylanmış bir hizmet üründür. Bu ülkede bulunan ve internasyonal piyasada kabul edilen oyun denetim ve denetleme kurulu üstünden, betnis sitesi adına 80 48 numaralı bir lisans belgesi alınmıştır. Resmi kaynaklardan belgenin doğrulanması mümkündür.

Betnis Güvenilir Mi ?

Kişisel detayları koruma kanunu kapsamında hareket edilmiş olduğu görülen bir sitedir. Betnis kişisel informasyon güvenliği sağlamaktadır. Bunu site ana sayfasında da gördüğünüz gizlilik politikası üstünde taahhüt etmektedir. Tamamen kişisel bilgilerin değerlendirilmesi yönünde açıklanmış  bir bölüm bulunduğunu görmüş olacaksınız. Veri toplama ve işleme verme şekilleri hakkında informasyon kullanma şekilleri hakkında bilginin ifşa edilmesi hakkında, erişim hizmetleri hakkında her türlü açıklamaları yapılmıştır. Kişisel bilgilerin veri tabanında tutulduğu, şifreleme programlarının kullanıldığı ifade edilmiştir. Gerçek ve tüzel kişilikler olarak tanımlanmış üçüncü şahıslara, kişisel detayları koruma kanunu kapsamında informasyon aktarılmadığı tanımlanmıştır.

Betnis Güvenlik Programları

Itimat anlayışının tesis edilmesinde ki kriterlerden bir tanesi de, tercih edilen betnis güvenlik programları olacaktır. Comodo SSL sistemi ile çalışan biri siteden bahsedilmektedir, PCI ile çalışan bir siteden bahsedilmektedir, 3D Secure ile çalışan bir siteden bahsedilmektedir. Zamanaşımı, ip tanımlama sistemi, hesap doğrulama, onay kodu, güvenlik kalkanı şeklinde programları kullanan bir siteden bahsedilmektedir.

Betnis Ödeme Yapıyor mu?

Betnis güvenilir mi? Sorusuna son olarak kazanılan paralar üstünden yanıt verme ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Betnis ödeme yapıyor mu? Elbet, betnis sitesi para kazanan her insana, minimum 1 kere para kazandıktan sonrasında para çekme talimatı veren her insana, ödeme yapmaktadır. Bu mevzuda finansal departman üstünden de lüzumlu her türlü desteği almanız mümkündür. Para kazanmış iseniz, 7 gün ve para kazanmış iseniz 24 saat süresince komisyonsuz olarak paranızı çekebilirsiniz. Vereceğiniz para çekme emirinin gerçeğe dönüşme süresinin, en fazla 15 dakika bulunduğunu görmüş olacaksınız. Belge göndermenize gerek kalmamıştır sadece, adınıza ve soy adınıza kayıtlı hesapları kullanmanız gerekecektir. Yalnız bu kurallara uygun davranmanız, her gün, her saat sorunsuz, komisyonsuz, belgesiz bir halde ödeme almanız anlamına gelecektir.