Betnis Com

Betnis Com
Betnis Com

Betnis com Curacao hükümeti tarafınca onaylanmış bir hizmet ürünü olarak karşınıza çıkan sitenin orijinal adresini işaret etmektedir. Normal olarak bu adresi doğrusu orijinal adresi üstünden, Türkiye pazarında hizmetlerinin verilmeye devam edilmesi benzer biçimde bir durum söz mevzusu olmayacaktır. Informasyon teknolojileri yazışma kurumu sonucu ile kapatılan site, yeni adres belirleme emek harcamaları ile Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir.

Betnis Sitesine Git

Betnis Com

Türkiye’de yaşıyor olmanız ve Türkiye ip adreslerini kullanıyor olmanız sebebi ile betnis giriş yapamıyorum benzer biçimde bir olumsuzluğu gündeme getirme ihtimaliniz olabilir. Sadece bu olumsuzluğun ortadan kaldırılma zamanı tahmini olarak, 1 ya da 2 saat sürmektedir. Bu kadar kısa süre içinde alt yapısı tamamen hazırlanmış yeni giriş adresi devreye alınmakta ve Türkiye’deki kullanıcılara, Türkiye ip adreslerine tekrardan hizmetler verilmeye başlanmaktadır. Giriş yapamıyor iseniz ergonomik yöntem, yeni giriş adresi olacaktır.

Betnis Giriş Adresi Ne Oldu?

Yaşanmış olan sıkıntının ortadan kaldırılması amacı ile kurucu ve işleticisi Limited Şirketi tarafınca bir adres daha belirlenmiştir. Total Gaming Solutions B.V şirket Türkiye pazarında kullanılacak şekilde betnis yeni giriş adresi 169betnis belirlemesini yapmıştır. Kullanmanız ihtiyaç duyulan orijinal ve resmi giriş adresin bu şekilde belirlendiğini bilmelisiniz. Bu adresin belirlenmiş olması yeni hesap açılması anlamına gelmeyecektir. Yeni giriş adresinin belirlenmesi tekrardan üyelik işlemi anlamına gelmeyecektir. Adresin yenilenmesi, altyapılarda, servis sağlayıcılarında bir değişim anlamına gelmemektedir. Üyelerin yaşaması olası bir maddi yitik bulunmamaktadır. Üye olanların paraları yeni giriş adresinde hesaplarında, promosyonları hesaplarındadır. Detayları tamamen geçerlidir, gönderilen belgeler tamamen veri tabanında tutulmaya devam edilmektedir. Tekrardan güncelleme yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

Betnis Adresi Nerede Var?

Betnis com Türkiye pazarına sitenin giriş yapmış olduğu an itibarıyla kullandığı orijinal adrestir. Süre içinde hakkında verilen erişim engelleme sonucu sebebiyle, bu adresi üstünde güncelleme yapılmıştır. Güncelleme ile beraber son adresin Türkiye’deki kullananların karşısına, 169betnis olarak çıkmış olduğu görülmektedir. Peki betnis adresi nerede var? Sitenin Facebook, Twitter, Instagram benzer biçimde toplumsal medya hesaplarından bulabilirsiniz. Betnis üyelik işlemini gerçekleştirmeniz ile beraber, bu adresi elektronik posta ve SMS aracılığı ile satın alan hizmetlerinden alabilirsiniz. Sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde daima sizlere betnis yeni giriş adresi çıkarılacak, daima sizlere duyurulacaktır. Yalnız bir tane adresin sayfalarımızda paylaşımda bulunduğunu görmüş olacaksınız. Doğru ve resmi adrese web üstünden ulaşmanın en güvenli yöntemi asla şüphesiz ki, sitemiz paylaşımları olacaktır. Normal olarak bizlerden aldığınız adresi, resmi kaynaklardan da doğrulamanız mümkündür.